Logo

Akce školy

Fotogalerie 2016/2017

Dokumenty

Datum Název akce Předmět
26.-29. 6. doc Kurz vodní turistiky - Vltava - 5.E Tv
25.-26. 6. doc Třídní výlet - 2.A  
23. 6. doc Národní divadlo školám - Othello Čj
21.-24. 6. doc Zájezd Alsasko, CERN Šj, Fy
20. 6. doc Poznej Románskou knihovnu - 3.E Šj
19.-22. 6. doc Kurz vodní turistiky - Vltava - 3.A, 7.L Tv
17.-25. 6. doc Kulturně a jazykově poznávací pobyt ve Španělsku, Alicante - 2.E Šj
16. 6. doc Ozvěny ekofilmu – filmové představení s besedou - 4.E Zsv
16. 6. doc Beachvolejbal –republikové finále Tv
8. 6. doc Vyřazení maturantů 6.E Hv
7. 6. doc Vyřazení maturantů 4.A, 8.L Hv
7. 6. doc Návštěva ZZS PK  
6. 6. doc Celostátní kolo Eurorébus Z
6. 6. doc Cesta do středu Země - 1.L, 2.L Čj
1. 6. doc Exkurze Americká zahrada u Chudenic Bi
29.5.-2.6. doc Cyklokurz Melchiorova huť - 1.E, 3.L  
25. 5. doc Beachvolejbal  
24.-25. 5. doc Sluníčka  
23. 5. doc Planeta Země - Brazílie - 2.L, 3.L, 4.L Z
19. 5. doc Minifestival Pluto - 1.L, 2.L Čj
18. 5. doc Pythagoriáda – okresní kolo M
16. 5. doc Minifestival Pluto - 3.L Čj
15. 5. doc Body The Exhibition Praha Bi
11. 5. doc Provoz SVK - 7.L Čj
11. 5. doc Svět knihy 2017 - 3.A Čj
7.-14. 5. doc Erasmus +  
7.-12. 5. doc Krásy jižní Anglie Aj
5. 5. doc Slavnosti svobody Plzeň 2017 - 4.L, 2.E, 1.A, 5.L D
4. 5. doc Meditační zahrada – projektové dny - 4.L  
3. 5. doc Štola Prokop Stříbro – projektové dny - 4.L  
2. 5. doc Pivovar – projektové dny - 4.L  
2.-5. 5. doc Soustředění - 2.E  
27. 4. doc AQUATHLON do škol 2017 Tv
27. 4. doc Den otevřených dveří na ZF Enginering M, VT
27. 4. doc Muzeum knihtisku, staré tisky a knihovna v Zpč. muzeu - 7.L Čj, Vv
26. 4. doc Krajská přehlídka SOČ Plzeňského kraje  
25. 4. doc Krajské kolo v orientačním běhu Tv
20.-21. 4. doc Memoriál Rosti Čtvrtlíka – celostátní kolo soutěže Čj
20. 4. doc ChemQuest 2017 - Celorepublikové finále Ch
19.-26. 4. doc Výměnní pobyt v Madridu Šj
19. 4. doc Ústřední kolo olympiády ve španělském jazyce Šj
18. 4. doc Filmová představení - Kniha džunglí, Nadějné vyhlídky - 1.L, 2.L, 3.L, 4.L, 1.E, 2.E Čj
12. 4. doc Jeden svět na školách - 1.E, 2.E Zsv
11. 4. doc Matematická olympiáda krajské kolo kategorie B a C M
11. 4. doc Fotbal SŠ Tv
7. 4. doc Matematický náboj M
6. 4. doc miniFotbal Tv
6. 4. doc Jeden svět na školách - 2.A, 6.L Zsv
5. 4. doc Krajské kolo Historické soutěže D
4. 4. doc Matematická olympiáda kategorie Z6,7,8 M
4. 4. doc Soutěžní přehlídka pěveckých sborů  
31. 3. doc Krajské kolo Soutěže ve španělském jazyce Šj
29. 3. doc Beseda o migraci v kontextu francouzské zkušenosti Šj, Zsv
29. 3. doc Krajské kolo – konverzační soutěž Fj Šj
28. 3. doc Exkurze do Aqua-Terra Plzeň Bi
27. 3. doc Krajské kolo 14. ročníku Astronomické olympiády F
24.-30 3. doc Erasmus+, Brno  
24. 3. doc Exkurze Povodí Vltavy 7. L Bi
23. 3. doc Březen - ke knížce si vlezem Čj
22. 3. doc Ústy básníka - 6. ročník soutěže v recitaci hispanofoních autorů Šj
21.-22. 3. doc Celostátní finále ve florbalu – kategorie III. chlapci Tv
21. 3. doc Krajské kolo MO kategorie Z9 M
21. 3. doc Školní fyzikální soutěž pro primu a sekundu FO - G F
21. 3. doc Den frankofonie Šj
18.-20. 3. doc Celostátní festival studentského divadla ve španělštině Šj
6. 3. doc Memoriál Rosti Čtvrtlíka – Čtvrtlístek 2017 Čj
4.-11. 3. doc Lyžařský kurz Zadov - 1.A, 5.L Tv
2. 3. doc Enersol 2017 F
28. 2. doc Intervenční program SVP – 2. L Vých. por.
22. 2. doc Celostátní přehlídky dětských recitátorů 2017 Čj
22. 2. doc Gazdina roba - 5.L, 1.A Čj
21. 2. doc Zeměpisná olympiáda okresní kolo Z
19.-24. 2. doc Lyžařský kurz Zadov - 2.L, 3.E Tv
10. 2.
20. 3.
doc Školní kolo CHO kategorie C Ch
9. 2. doc Zmizelá Plzeň Vv
9. 2. doc Technická olympiáda plzeňského kraje F
8. 2. doc Recitační soutěž – školní kolo (1. , 2. kategorie) Čj
7. 2. doc Návštěva Západočeské galerie v Plzni – Zmizelá Plzeň - 6.L Zsv
6. 2. doc Návštěva Západočeské galerie v Plzni – Zmizelá Plzeň - 2.A Zsv
2. 2. doc Hromnice po francouzsku Šj
1./2. 2. doc Školní kolo CHO kategorie D Ch
31. 1. doc Školní část MO kategorie B, C M
27. 1. doc Školní kolo olympiády ve španělském jazyce Šj
26. 1. doc Gaudeamus Praha Vých. por.
26. 1. doc Soutěž v konverzaci v jazyce německém (školní kolo) Nj
26. 1. doc Kvalifikace o republikové finále ve florbalu ZŠ - hoši Tv
25. 1. doc Okresní přebor ve florbalu Tv
25. 1. doc Školní kolo Zeměpisné olympiády Z
24. 1. doc Okresní kolo MO kategorie Z9 - 4.L M
24. 1. doc Okresní přebor ve florbalu - hoši Tv
18. 1. doc Přednáška o FCE Aj
17. 1. doc Krajské kolo MO kategorie P M
10. 1. doc Krajské kolo MO kategorie A M
22. 12. doc Zdobení stromečku na Chlumu - 4.L Čj
21. 12. doc Karaoke ve španělstině - 1.E, 2.E, 3.E, výběr z ostatních tříd Šj
20. 12. doc Student učí studenty: Natáčení a úpravy videí - 2.E Šj
20. 12. doc Černobyl: prezentace a videoprojekce - 5.E  
19. 12. doc Vánočka (Lokomotiva) Tv
16. 12. doc Španělské divadlo v Plzní - 1.E, 2.E, 3.E Šj
15. 12. doc Den knihy - 6.L Čj
14. 12. doc Florbalový turnaj: krajské kolo – chlapci III. kategorie Tv
14. 12. doc Národní divadlo studentům: Balet Vertigo Čj
13. 12. doc Výstava Hugo Boetinger Est. vých.
13. 12. doc Preventivní program PPP - 1.L Vých. por.
12.-13. 12. doc Terezín - workshop D
12. 12. doc Exkurze: Hospic sv. Lazara  
8. 12. doc Jazyková animace: Nebojme se NJ Nj
6. 12. doc II. Studentské dny VŠCHT Praha 2016 Ch
6. 12. doc Školní část MO kategorie A M
2. 12. doc Wien im Advent Nj
1./6. 12. doc Úřad práce Plzeň-město - 6.E+8.L / 4.A  
29. 11. doc Internetovská MO M
28. 11. doc Florbalový turnaj, okresní kolo – chlapci III. kategorie Tv
25.-30. 11. doc Erasmus+ Studentská výměna – Design Thinking  
25. 11. doc Náboj Junior M
25. 11. doc Animační program v Galerii Masné krámy Plzeň - 4.L (skupina Vv) Vv
24. 11. doc Animační program v Západočeské galerii Vv
24. 11. doc Juevenes Translatores – překladatelská soutěž EU Šj
23.-24. 11. doc Historická soutěž D
23. 11. doc Volejbalový turnaj, okresní kolo – chlapci V. kategorie Tv
16. 11. doc Krajské kolo házené Tv
15. 11. doc Seminář Euregia Egrensis ke studiu v Bavorsku Nj
15. 11. doc Mistrovství středních škol ve stolním fotbale Tv
15. 11. doc Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích – ZČU Šj
14. 11. doc Záchranář - LF Lochotín  
14. 11. doc Speed – booking – aktivita a představení Románské knihovny Šj
14. 11. doc Florbalový turnaj; okresní kolo – chlapci IV. kategorie Tv
11. 11. doc Krajské kolo házené Tv
10.-11. 11. doc Sluníčka  
8. 11. doc Soutěž Peru Šj
7.-10. 11. doc Bobřík informatiky M, Vt
5.-12. 11. doc ERASMUS+ (projektová mobilita pedagogů a žáků)  
4. 11. doc Krajské kolo logické olympiády M, Vt
3. 11. doc Beseda "Studium a práce v EU" – akce ve spolupráci s RHK PK F, Nj
2. 11. doc Obvodní kolo florbalu Tv
2. 11. doc Seminář pro začínající autory SOČ  
25. 10. doc Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje - 4.E Čj
24. 10. doc Filmové představení Králové hor - 1.L, 2.L, 3.L, 4.L, 1.E, 2.E Čj
24. 10. doc Ochrana člověka za mimořádných situací  
19. 10. doc Obvodní kolo florbalu Tv
17./31. 10. doc Florbalový turnaj – chlapci III. a IV. kategorie Tv
14. 10. doc Soutěž španělských jídel Šj
13. 10. doc Gotika - 2.L, 3.L, 4.L, 1.E D
13./20. 10.
3. 11.
doc Astronomická olympiáda – školní kolo Fy
12. 10. doc Prezentace YFY: South For Understanding Zsv
12. 10. doc Charitativní sbírka Bílá pastelka pro Tyfloservis Aj
11. 10. doc Týden hispánské kultury, Kubánský film Horská káva / Café amargo - 5.L Šj
11. 10. doc Týden hispánské kultury, Kubánský film Horská káva / Café amargo - 5.E Šj
5./6. 10. doc TOTEM – prezentace o dobrovolnické činnosti - 3.A, 5.E, 7.L D, Zsv
4. 10. doc Fotbal SŠ Tv
29. 9. doc Španělské filmové odpoledne Šj
29. 9. doc Okresní kolo přespolního běhu 2016 Tv
27. 9. doc Praha – kulturně jazyková poznávací cesta - 2.E  
26. 9. doc Haima – charitativně–ekologická akce - úklid příměstských lesoparků Ch
26. 9. doc Evropský den jazyků - 1.E Šj
26. 9. doc Den evropských jazyků - 2.A Šj, Fj
26. 9. doc Den evropských jazyků - 6.L (skupina fj2) Šj, Fj
20. 9. doc Corny středoškolský atletický pohár Tv
13.-14. 9. doc Krakov a Osvětim D
5.-7. 9. doc Seznamovací kurz (Mokrosuky) - 1.E  
5.-6. 9. doc Seznamovací kurz (Plasy) - 1.A  
5.-6. 9. doc Seznamovací kurz (Plasy) - 1.L  
2. 9. doc Cestou uměleckých slohů - 2.L, 3.L Čj

Elektronická
žákovská knížka

Bakaláři

Kurz vodní turistiky
5.E: 26. až 29. června
doc výbava a instrukce

Královská města na Dunaji
6. - 8. září 2017
pdf program zájezdu
více informací R. Teršová,
kabinet B32

Schůzky stravovací komise
každý čtvrtek o první velké přestávce, v jídelně

Odkazy

Stránky matematické olympiády Plzeňského kraje
Stránky MO PK
Externí odkaz www.glp.cz/mo

Krajský parlament dětí a mládeže PK
Stránky KPDM PK
Externí odkaz parlament.radovanek.cz

Časopis GLP Luděk
Časopis Luděk
Externí odkaz facebook.com/Luděk-GLP-205645907149/

Dotace na projekt
Španělské divadlo v Plzni
Městský obvod Plzeň 4
umo4.plzen.eu

Charity

Diakonie - chcete být dobrovolníkem?
Diakonie
Externí odkaz www.diakoniezapad.cz

Člověk v tísni
regionální pobočka Plzeň
Člověk v tísni
Externí odkaz www.clovekvtisni.cz

Diecézní charita Plzeň
Charita
Externí odkaz www.dchp.cz

© 2017 Gymnázium Luďka Pika | webmaster@gop.pilsedu.cz | HTML 5 | HTML 5 cz | CSS