Suplování: Pondělí 28.5.2018 (týden C)
Nepřítomné třídy |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
4.A |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
6.E |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
|
8.L |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
Drobilová Hana (Nplc) |
Haá |
.. |
- |
Zvá |
Soa |
Zvá |
- |
- |
- |
- |
|
Fenclová Miroslava (Mat) |
- |
- |
|||||||||
Gianino Sánchez Margarita (Mat) |
- |
- |
|||||||||
Godoy Moreno Javier (PedD) |
Reá |
Reá |
- |
Reá |
.. |
.. |
.. |
||||
Hasch František (Mat) |
- |
- |
.. |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
|
Hauer Pavel (Mat) |
- |
- |
Čeá |
||||||||
Havlová Jitka (Mat) |
- |
Raá |
|||||||||
Hellusová Renata (jiný) |
.. |
Raá |
- |
So |
.. |
Kaá |
|||||
Hodaňová Vladimíra (Mat) |
.. |
Soa |
Siá |
Vrá |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Janča Pavel (Mat) |
- |
- |
Špá |
||||||||
Kielbergerová Radomíra (Mat) |
- |
Kaá |
- |
||||||||
Landsmanová Anežka (Mat) |
.. |
Špá |
So |
Jč |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Maříková Dagmar (Mat) |
.. |
.. |
Reá |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Nápravník Vladimír (Mat) |
.. |
- |
- |
||||||||
Pašková Martina (Mat) |
- |
- |
Ga |
Haá |
Ga |
.. |
.. |
- |
- |
||
Recmanová Jana (Mat) |
- |
.. |
- |
- |
- |
||||||
Smazal Jaroslav (Mat) |
- |
.. |
.. |
- |
|||||||
Stoček František (Mat) |
Kuá |
.. |
- |
- |
- |
||||||
Šašková Eva (Mat) |
Ryá |
Raá |
|||||||||
Garay Liarte Carlos (Mat) |
- |
- |
|||||||||
Teršová Renata (Mat) |
- |
- |
<> |
.. |
- |
.. |
- |
- |
- |
||
Vacovská Alena (Mat) |
- |
- |
- |
- |
- |
||||||
Voráčová Jitka (Mat) |
- |
- |
- |
||||||||
Závorková Jana (Mat) |
Suá |
Jč |
.. |
- |
- |
Místnosti mimo provoz |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
A15 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
A17 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
A18 |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
|
B05 |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
jiný |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Contreras Isabel |
1.hod |
navíc |
Šj |
5.E |
(A06) |
suplování |
Česalová Eva |
5.hod |
supl. (Ha Mat) |
Inf |
4.L (aj11) |
(A25) |
dohled |
před 3. hodinou dohled A - 2. a 3. patro |
||||||
Fajtová Eliška |
3.hod |
změna |
Čj |
4.E |
(A34) |
|
5.hod |
jídelna |
|||||
Fenclová Miroslava |
4., 5. hod Maturitní zkouška |
|||||
Gianino Sánchez Margarita |
5.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
před 4. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
||||||
8., 9. hod Maturitní zkouška |
||||||
Godoy Moreno Javier |
1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Hasch František |
1.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Hauer Pavel |
7.hod |
odpadá |
Du_S |
8.L (DuS1)+ |
maturita |
|
8.hod |
odpadá |
Du_S |
8.L (DuS1)+ |
maturita |
||
9.hod |
odpadá |
Du_S |
8.L (DuS1)+ |
maturita |
||
2., 3., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Havlová Jitka |
1.hod |
supl. (Drá Nplc) |
Aj |
1.L |
(B08) |
suplování |
4.hod |
Suplovací pohotovost |
|||||
4.hod |
odpadá |
Aj |
8.L (Aj11) |
maturita |
||
2., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Hodaňová Vladimíra |
1.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Janča Pavel |
3.hod |
supl. (Zvá Mat) |
Bi |
3.L |
(A27) |
suplování |
4.hod |
supl. (Laá Mat) |
Bi |
2.L |
(A29) |
suplování |
|
1., 2., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Janoušek Aleš |
6.hod |
odpadá |
ŠjL |
6.E (ŠjS2) |
Studijní volno |
|
Kartáková Vladimíra |
1.hod |
odpadá |
Aj |
6.E (AjN1) |
Studijní volno |
|
3.hod |
supl. (Kiá Mat) |
Vv |
5.L (Vv) |
(B21) |
suplování |
|
4.hod |
odpadá |
Aj |
4.A (aj11) |
maturita |
||
6.hod |
spojeno (Heá jiný) |
Aj |
2.A (nj21) |
(B11) |
||
před 7. hodinou dohled A - 2. a 3. patro |
||||||
Kielbergerová Radomíra |
2., 3., 5. hod Maturitní zkouška |
|||||
Krupa Štefan |
před 8. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro |
|||||
Kubešová Naděžda |
3.hod |
supl. (St Mat) |
M |
2.A |
(B11) |
suplování |
6.hod |
odpadá |
Fy_S |
8.L (FyS1)+ |
maturita |
||
Landsmanová Anežka |
1.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Maříková Dagmar |
1.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Mašek Josef |
1.hod |
výměna >> |
M |
2.E |
na 3.hod |
|
3.hod |
výměna << |
M |
2.E |
(A02) |
z 1.hod |
|
Matějková Iva |
7.hod |
odpadá |
Ek_S |
8.L (ES12)+ |
maturita |
|
8.hod |
odpadá |
Ek_S |
8.L (ES12)+ |
maturita |
||
9.hod |
odpadá |
Ek_S |
8.L (ES12)+ |
maturita |
||
Nápravník Vladimír |
6.hod |
změna |
Ch |
3.A (aj12) |
(B08) |
|
7.hod |
změna |
Ch |
3.A (aj12) |
(B08) |
||
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Netrval Jiří |
1.hod |
odpadá |
P_S |
8.L (PrS3)+ |
maturita |
|
2.hod |
odpadá |
P_S |
8.L (PrS3)+ |
maturita |
||
Pašková Martina |
1.- 7., 9., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Rachová Jaroslava |
1.hod |
odpadá |
Aj |
6.E (AjN2) |
Studijní volno |
|
2.hod |
spojeno (Heá jiný) |
Šj |
3.L (nj21) |
(A27) |
||
5.hod |
spojeno (Šaá Mat) |
Aj |
1.L (aj11) |
(B08) |
||
5.hod |
supl. (Haá Mat) |
Aj |
1.L (aj12) |
(B08) |
suplování |
|
Recmanová Jana |
1.hod |
spojeno (Go PedD) |
Šj |
4.E (sj11) |
(B31) |
|
2.hod |
spojeno (Go PedD) |
Šj |
2.E (sj11) |
(A02) |
||
3.hod |
supl. (Maá Mat) |
Nj |
6.L (Nj1) |
(B31) |
dohled |
|
4.hod |
změna |
Šj |
2.E (sj11) |
(A02) |
||
4.hod |
spojeno (Go PedD) |
Šj |
2.E (sj12) |
(A02) |
||
6.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Rychterová Alena |
2.hod |
spojeno (Šaá Mat) |
Aj |
4.L (aj21) |
(B07) |
|
Sirotková Ivana |
1.hod |
přesun >> |
F |
7.L |
na 4.hod |
|
3.hod |
supl. (Hoá Mat) |
M |
1.A |
(B24) |
suplování |
|
3.hod |
odpadá |
M |
4.A |
maturita |
||
4.hod |
přesun << |
F |
7.L |
(B26) |
z 1.hod |
|
před 5. hodinou dohled A - 2. a 3. patro |
||||||
Sloupová Iva |
2.hod |
odpadá |
M |
6.E |
Studijní volno |
|
4.hod |
změna |
M |
4.E |
(B16) |
||
Smazal Jaroslav |
6.- 8., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Sokol Lukáš |
3.hod |
supl. (Laá Mat) |
Z |
1.L |
(B08) |
suplování |
4.hod |
supl. (Heá jiný) |
Nj |
1.A (nj21) |
(A27) |
dohled |
|
Stoček František |
3.- 5., 9., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Strolená Eva |
2.hod |
supl. (Hoá Mat) |
Z |
3.A |
(B27) |
suplování |
5.hod |
Suplovací pohotovost |
|||||
8.hod |
odpadá |
Z_S |
6.E (ZeSš) |
Studijní volno |
||
Sudková Miriam |
2.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
Šafandová Eva |
6.hod |
přesun << |
F |
5.L |
(B16) |
z 7.hod |
7.hod |
přesun >> |
F |
5.L |
na 6.hod |
||
před 3. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro |
||||||
Šašková Eva |
6.hod |
odpadá |
AlS1 |
4.A (AlS1)+ |
maturita |
|
2., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Špačková Daniela |
2.hod |
supl. (Laá Mat) |
Aj |
1.E |
(A05) |
suplování |
4.hod |
odpadá |
Aj |
4.A (aj12) |
maturita |
||
5.hod |
supl. (Jč Mat) |
Aj |
2.L |
(A29) |
suplování |
|
6.hod |
změna |
Aj |
4.E (aj12) |
(B31) |
||
před 4. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
Garay Liarte Carlos |
2.hod |
změna |
Z |
4.E |
(B16) |
|
3.hod |
supl. (Pšá Mat) |
D |
5.E |
(A06) |
suplování |
|
3.hod |
odpadá |
D |
6.E |
Studijní volno |
||
5.hod |
supl. (Pšá Mat) |
D |
4.E |
(B26) |
suplování |
|
5.hod |
odpadá |
Šj |
4.A (sj2) |
maturita |
||
7.hod |
změna |
D |
4.E |
(B24) |
||
8., 9. hod Maturitní zkouška |
||||||
Teršová Renata |
1.- 7., 9., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Vacovská Alena |
3.- 5., 9., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Voráčová Jitka |
1.hod |
změna |
Ch |
2.A (aj11) |
(B11) |
|
2.hod |
změna |
Ch |
2.A (aj11) |
(B14) |
||
4.hod |
supl. (Hoá Mat) |
Ch |
4.L |
(B07) |
suplování |
|
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Závorková Jana |
4.hod |
supl. (Drá Nplc) |
D |
1.L |
(A34) |
suplování |
6.hod |
supl. (Drá Nplc) |
ZSV |
6.L |
(A34) |
suplování |
|
před 4. hodinou dohled Suterén |
||||||
2., 3., 5., 9., 10. hod Maturitní zkouška |
Zpracováno v systému Bakaláři