Suplování:   Úterý 12.2.2019 (týden C)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kartáková Vladimíra (sout)

       

-

           

Kielbergerová Radomíra (L)

         

-

..

-

-

-

Krupa Štefan (PedD)

 

-

Po

Po

-

Ryá

Po

-

-

   

Rychterová Alena (sout)

       

Chá

           

Slavíková Martina (N)

 

-

-

Kaá

Šaá

Haá

Kaá

-

-

-

-

Sloupová Iva (N)

 

-

-

..

-

Kuá

Heá

..

-

-

-

Šafandová Eva (L)

 

-

<>

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

B24

       

akce

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Díaz Martínez Ramón

3.hod

přesun <<

F

5.E

(A17)

z 13.2. 7.hod

 

před 4. hodinou dohled Suterén

 
 

před 7. hodinou dohled B - 2. a 3. patro

 

Godoy Moreno Javier

2.hod

přesun <<

Šj

6.E

(A06)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

Šj

6.E

 

na 2.hod

Havlová Jitka

5.hod

spojeno (Ská N)

Aj

5.E (aj12)

(A17)

 

Hellusová Renata

6.hod

supl. (Slá N)

Inf

4.L (aj11)

(A25)

za odpadlou

Chvojková Tereza

4.hod

spojeno (Ryá sout)

Aj

3.E (aj21)

(A02)

 

Navarro Agustín Irene

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Janča Pavel

6.hod

jídelna

 
 

před 7. hodinou dohled Suterén

 

Kartáková Vladimíra

3.hod

spojeno (Ská N)

Aj

1.L (Aj12)

(B26)

 
 

6.hod

spojeno (Ská N)

Aj

1.E (Aj22)

(A15)

 
 

4. hod soutěž

Krupa Štefan

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Kubešová Naděžda

5.hod

supl. (Slá N)

Inf

3.L (aj11)

(A25)

dohled

 

před 3. hodinou dohled A - 2. a 3. patro

 

Pašková Martina

2.hod

odpadá

ZSV

6.E

 

zrušeno

 

3.hod

přesun <<

Čj

6.E

(A06)

z 13.2. 3.hod

Procházka Jakub

2.hod

supl. (Kp PedD)

Tv

1.E (Chl)

(Tv1)

za odpadlou

 

3.hod

supl. (Kp PedD)

Tv

1.E (Chl)

(Tv1)

za odpadlou

 

6.hod

supl. (Kp PedD)

Tv

2.L (Chl)

(Tv1)

za odpadlou

Recmanová Jana

před 8. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro

 

Rychterová Alena

5.hod

supl. (Kp PedD)

Tv

2.L (Chl)

(Tv1)

dohled

 

4. hod soutěž

Šafandová Eva

před 4. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro

 

Šašková Eva

4.hod

spojeno (Ská N)

Aj

2.L (aj12)

(B08)

 
 

6.hod

Suplovací pohotovost

 

Špačková Daniela

2.hod

výměna <<

Čj

1.L

(B26)

z 19.2. 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři