Suplování: Středa 27.3.2019 (týden A)
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
Česalová Eva (N) |
Haá |
- |
Coá |
.. |
- |
- |
- |
- |
|||
Hodaňová Vladimíra (PedD) |
- |
.. |
Pšá |
- |
Siá |
Maá |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Kielbergerová Radomíra (L) |
.. |
Špá |
|||||||||
Kubešová Naděžda (sout) |
.. |
.. |
Gia |
Šfá |
Kiá |
.. |
- |
- |
- |
- |
|
Nápravník Vladimír (vzd) |
- |
- |
- |
- |
|||||||
Pašková Martina (proj) |
.. |
- |
- |
- |
- |
||||||
Recmanová Jana (proj) |
Coá |
Go |
Go |
Haá |
- |
Vrá |
.. |
- |
- |
- |
|
Slavíková Martina (proj) |
Kaá |
Kaá |
- |
Šaá |
- |
.. |
Laá |
- |
- |
- |
|
Sloupová Iva (proj) |
Go |
An |
Coá |
Nvá |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Místnosti mimo provoz |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
A05 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
|||||
B07 |
akce |
||||||||||
B08 |
akce |
akce |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Andziol Filip |
2.hod |
supl. (Slá proj) |
Inf |
6.L (aj21) |
(A24) |
dohled |
Contreras Isabel |
1.hod |
změna |
Šj |
2.E (šj12) |
(B16) |
|
1.hod |
spojeno (Reá proj) |
Šj |
2.E (šj11) |
(B16) |
||
3.hod |
supl. (Slá proj) |
Inf |
6.L (aj21) |
(A24) |
suplování |
|
5.hod |
supl. (Čeá N) |
Šj |
1.E (Šj11) |
(A15) |
suplování |
|
Díaz Martínez Ramón |
před 2. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro |
|||||
Gianino Sánchez Margarita |
3.hod |
supl. (Kuá sout) |
Šj |
1.E |
(A15) |
suplování |
před 3. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
Godoy Moreno Javier |
1.hod |
supl. (Slá proj) |
Šj |
6.E |
(A06) |
suplování |
2.hod |
spojeno (Reá proj) |
Šj |
3.E (sj12) |
(A02) |
||
3.hod |
změna |
Šj |
5.E (sj11) |
(B16) |
||
3.hod |
spojeno (Reá proj) |
Šj |
5.E (sj12) |
(A17) |
||
Hasch František |
2.hod |
změna |
M |
1.A |
(B26) |
|
Havlová Jitka |
1.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
4.hod |
spojeno (Reá proj) |
Aj |
4.A (šj22) |
(B17) |
||
Hellusová Renata |
1.hod |
přesun >> |
Čj |
4.L |
na 2.hod |
|
2.hod |
přesun << |
Čj |
4.L |
(A27) |
z 1.hod |
|
Hodaňová Vladimíra |
0.- 10. hod Obecný pedagogický dozor |
|||||
Navarro Agustín Irene |
4.hod |
supl. (Slá proj) |
Z |
5.E |
(A17) |
suplování |
6.hod |
přesun << |
Šj |
5.L (šj2) |
(B07) |
z 7.hod |
|
7.hod |
přesun >> |
Šj |
5.L (šj2) |
na 6.hod |
||
Janča Pavel |
před 8. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
|||||
Kartáková Vladimíra |
1.hod |
spojeno (Ská proj) |
Aj |
1.L (Aj12) |
(B26) |
|
2.hod |
Suplovací pohotovost |
|||||
před 1. hodinou dohled Suterén |
||||||
Kielbergerová Radomíra |
5.hod |
jídelna |
||||
Kubešová Naděžda |
1.- 10. hod soutěž |
|||||
Landsmanová Anežka |
4.hod |
změna |
Ch |
2.E |
(A22) |
|
7.hod |
jídelna |
|||||
Maříková Dagmar |
5.hod |
jídelna |
||||
Nápravník Vladimír |
1.- 4. hod vzdělávací akce |
|||||
Pašková Martina |
2.hod |
supl. (Hoá PedD) |
Ov |
3.L |
(A29) |
suplování |
6.- 10. hod projekt |
||||||
Recmanová Jana |
1.- 10. hod projekt |
|||||
Rychterová Alena |
2.hod |
změna |
Aj |
5.L (aj11) |
(A34) |
|
Sirotková Ivana |
4.hod |
supl. (Hoá PedD) |
F |
1.A |
(B27) |
suplování |
Slavíková Martina |
1.- 10. hod projekt |
|||||
Sloupová Iva |
1.- 10. hod projekt |
|||||
Stoček František |
před 1., 6. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
|||||
Šafandová Eva |
4.hod |
supl. (Kuá sout) |
M |
3.L |
(A29) |
suplování |
5.hod |
změna |
M |
2.E |
(B26) |
||
Šašková Eva |
4.hod |
spojeno (Ská proj) |
Aj |
2.L (aj12) |
(B08) |
|
Špačková Daniela |
2.hod |
supl. (Kiá L) |
Čj |
7.L |
(B32) |
dohled |
Teršová Renata |
3.hod |
změna |
Čj |
2.L |
(B07) |
|
7.hod |
přesun >> |
Čj |
3.E |
na 25.3. 1.hod |
||
před 5. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
Voráčová Jitka |
6.hod |
Suplovací pohotovost |
Zpracováno v systému Bakaláři