Suplování: Pondělí 20.5.2019 (týden A)
Nepřítomné třídy |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
1.A |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
5.L |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
2.A |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
6.L |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
4.A |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
6.E |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
SV |
8.L |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Mat |
Nepřítomní učitelé |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
Andziol Filip (Mat) |
- |
- |
- |
||||||||
Fajtová Eliška (Mat) |
- |
- |
- |
||||||||
Fenclová Miroslava (Mat) |
- |
- |
|||||||||
Hasch František (Mat) |
.. |
.. |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
||||
Havlová Jitka (Mat) |
- |
Ská |
- |
.. |
.. |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
Hodaňová Vladimíra (Mat) |
- |
- |
|||||||||
Navarro Agustín Irene (nesu) |
.. |
||||||||||
Janča Pavel (Mat) |
- |
.. |
.. |
Heá |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Kielbergerová Radomíra (Mat) |
- |
- |
- |
||||||||
Krupa Štefan (Mat) |
- |
- |
- |
Po |
Kiá |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
Kubešová Naděžda (Mat) |
- |
Špá |
Laá |
||||||||
Nápravník Vladimír (Mat) |
.. |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
.. |
||||
Netrval Jiří (Mat) |
- |
- |
- |
||||||||
Pašková Martina (Mat) |
.. |
- |
.. |
||||||||
Procházka Jakub (Mat) |
- |
.. |
- |
.. |
- |
||||||
Recmanová Jana (Mat) |
- |
- |
- |
Go |
Coá |
- |
Coá |
Go |
- |
- |
- |
Sirotková Ivana (Mat) |
.. |
.. |
.. |
||||||||
Slavíková Martina (Mat) |
An |
Kaá |
|||||||||
Stoček František (Mat) |
Siá |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
- |
||||
Strolená Eva (Mat) |
- |
.. |
Zvá |
.. |
- |
||||||
Šašková Eva (Mat) |
- |
- |
Gia |
.. |
An |
Ryá |
Go |
.. |
- |
- |
- |
Špačková Daniela (Mat) |
.. |
- |
Hoá |
||||||||
Teršová Renata (Mat) |
- |
- |
Heá |
- |
Šfá |
Go |
Šfá |
.. |
.. |
- |
- |
Vacovská Alena (Mat) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
||||
Voráčová Jitka (Mat) |
- |
Kuá |
- |
Ská |
.. |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
Závorková Jana (Mat) |
.. |
Drá |
.. |
Místnosti mimo provoz |
0. |
1. |
2. |
3. |
4. |
5. |
6. |
7. |
8. |
9. |
10. |
A15 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
A17 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
A18 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
|
B17 |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
akce |
Změny v rozvrzích učitelů: |
||||||
Andziol Filip |
4.hod |
spojeno (Šaá Mat) |
M |
2.L (aj11) |
(B08) |
|
4.hod |
supl. (Ská Mat) |
M |
2.L (aj12) |
(B08) |
suplování |
|
6.hod |
změna |
F |
1.E |
(B08) |
||
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Contreras Isabel |
4.hod |
spojeno (Reá Mat) |
Šj |
2.E (šj11) |
(A05) |
|
6.hod |
spojeno (Reá Mat) |
Šj |
2.E (šj12) |
(A05) |
||
před 3. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
Česalová Eva |
6.hod |
odpadá |
Inf |
5.L (aj11) |
Studijní volno |
|
7.hod |
odpadá |
Inf |
5.L (aj11) |
Studijní volno |
||
Dominiková Lucie |
4.hod |
odpadá |
Šj |
2.A (šp21) |
Studijní volno |
|
5.hod |
odpadá |
Šj |
1.A (Šj22) |
Studijní volno |
||
před 8. hodinou dohled Suterén |
||||||
Drobilová Hana |
3.hod |
supl. (Zvá Mat) |
M |
7.L |
(B32) |
suplování |
4.hod |
odpadá |
M |
8.L |
maturita |
||
Fajtová Eliška |
2.hod |
odpadá |
Fj |
8.L (Fj2) |
maturita |
|
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Fenclová Miroslava |
9., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Gianino Sánchez Margarita |
1.hod |
změna |
Šj |
1.E (Šj12) |
(B12) |
|
2.hod |
spojeno (Šaá Mat) |
Šj |
4.E (aj21) |
(A03) |
||
3.hod |
změna |
Šj |
1.E (Šj11) |
(B07) |
||
4.hod |
odpadá |
Šj |
4.A (šj22) |
maturita |
||
Godoy Moreno Javier |
3.hod |
spojeno (Reá Mat) |
Šj |
3.E (sj11) |
(A02) |
|
5.hod |
supl. (Teá Mat) |
Šj |
3.E |
(A02) |
suplování |
|
6.hod |
spojeno (Šaá Mat) |
Šj |
4.E (aj21) |
(A03) |
||
7.hod |
spojeno (Reá Mat) |
Šj |
3.E (sj12) |
(A02) |
||
před 5. hodinou dohled A - přízemí a 1. patro |
||||||
Gubišová Zdeňka |
5.hod |
odpadá |
Aj |
5.L (aj21) |
Studijní volno |
|
před 5. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
||||||
Hasch František |
1.hod |
odpadá |
Bi |
2.A |
Studijní volno |
|
2.- 7., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Havlová Jitka |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Hellusová Renata |
2.hod |
supl. (Teá Mat) |
Čj |
2.L |
(B08) |
suplování |
2.hod |
odpadá |
Nj |
8.L (Nj1) |
maturita |
||
3.hod |
Suplovací pohotovost |
|||||
4.hod |
odpadá |
Nj |
2.A (nj21) |
Studijní volno |
||
před 4. hodinou dohled Suterén |
||||||
Hodaňová Vladimíra |
2.hod |
změna |
D |
1.E |
(B27) |
|
3.hod |
změna |
ZSV |
5.E |
(B16) |
||
5.hod |
supl. (Špá Mat) |
D |
1.E |
(B24) |
suplování |
|
7.hod |
odpadá |
D_S |
8.L (DsS1)+ |
maturita |
||
9., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Navarro Agustín Irene |
před 1. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
|||||
Janča Pavel |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Kartáková Vladimíra |
3.hod |
odpadá |
Aj |
6.E (Aj21) |
Studijní volno |
|
5.hod |
změna |
Aj |
1.L (Aj11) |
(B26) |
||
5.hod |
spojeno (Ská Mat) |
Aj |
1.L (Aj12) |
(B26) |
||
před 3. hodinou dohled Suterén |
||||||
Kielbergerová Radomíra |
1.hod |
odpadá |
Čj |
4.A |
maturita |
|
4.hod |
supl. (Kp Mat) |
Tv |
4.L (Chl) |
(Tv1) |
suplování |
|
5.hod |
odpadá |
Vv |
6.L (Vv) |
Studijní volno |
||
6.hod |
odpadá |
Vv |
6.L (Vv) |
Studijní volno |
||
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Krupa Štefan |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Kubešová Naděžda |
1.hod |
supl. (Vrá Mat) |
F |
4.L |
(A27) |
suplování |
7.hod |
odpadá |
Fy_S |
8.L (FyS1)+ |
maturita |
||
3.- 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Landsmanová Anežka |
4.hod |
změna |
Bi |
5.E |
(B16) |
|
5.hod |
supl. (Kuá Mat) |
Ch |
3.L |
(A29) |
suplování |
|
5.hod |
odpadá |
Ch |
2.A |
Studijní volno |
||
před 3. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
||||||
Mašek Josef |
3.hod |
odpadá |
M |
4.A |
maturita |
|
Nápravník Vladimír |
9.hod |
odpadá |
Ch |
1.A (Aj11) |
Studijní volno |
|
3.- 8., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Netrval Jiří |
8.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Pašková Martina |
4.hod |
odpadá |
Čj |
6.E |
Studijní volno |
|
7.hod |
odpadá |
ZSV |
1.A |
Studijní volno |
||
před 7. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
||||||
2., 3., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Procházka Jakub |
1.hod |
odpadá |
Tv |
5.L (Dív) |
Studijní volno |
|
2.hod |
odpadá |
Tv |
5.L (Dív) |
Studijní volno |
||
3.hod |
supl. (Kp Mat) |
Tv |
4.L (Chl) |
(Tv1) |
suplování |
|
8.hod |
odpadá |
Tv |
6.L (Dív) |
Studijní volno |
||
9.hod |
odpadá |
Tv |
6.L (Dív) |
Studijní volno |
||
4.- 7., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Recmanová Jana |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Rychterová Alena |
5.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
5.hod |
odpadá |
Aj |
5.L (aj11) |
Studijní volno |
||
6.hod |
odpadá |
Aj |
1.A (Aj12) |
Studijní volno |
||
Sirotková Ivana |
1.hod |
Suplovací pohotovost |
||||
6.hod |
odpadá |
F |
2.A (aj12) |
Studijní volno |
||
7.hod |
odpadá |
F |
2.A (aj12) |
Studijní volno |
||
3.- 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Slavíková Martina |
1.hod |
spojeno (Haá Mat) |
Aj |
5.E (aj11) |
(B16) |
|
1.hod |
změna |
Aj |
5.E (aj12) |
(B16) |
||
3.hod |
supl. (Vrá Mat) |
Aj |
2.L |
(B08) |
suplování |
|
6.hod |
změna |
AjSš |
5.E (AjšS) |
(B27) |
||
7.hod |
odpadá |
Aj_S |
6.E (ASš2) |
Studijní volno |
||
4., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Sloupová Iva |
1.hod |
odpadá |
M |
6.E |
Studijní volno |
|
2.hod |
změna |
M |
5.E |
(A06) |
||
6.hod |
odpadá |
Inf |
5.L (aj21) |
Studijní volno |
||
7.hod |
odpadá |
Inf |
5.L (aj21) |
Studijní volno |
||
Stoček František |
9.hod |
odpadá |
LiS1 |
6.E (LiS1)+ |
Studijní volno |
|
před 5. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
1., 2., 5.- 8., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Strolená Eva |
2.hod |
odpadá |
Z |
6.L |
Studijní volno |
|
3.hod |
odpadá |
Z |
1.A |
Studijní volno |
||
4.- 7., 10. hod Maturitní zkouška |
||||||
Sudková Miriam |
5.hod |
odpadá |
Hv |
6.L (Hv) |
Studijní volno |
|
6.hod |
odpadá |
Hv |
6.L (Hv) |
Studijní volno |
||
Šafandová Eva |
1.hod |
odpadá |
F |
6.L |
Studijní volno |
|
4.hod |
supl. (Teá Mat) |
M |
1.L |
(B26) |
suplování |
|
6.hod |
jídelna |
|||||
Šašková Eva |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Špačková Daniela |
3.hod |
odpadá |
Aj |
6.E (Aj11) |
Studijní volno |
|
4.hod |
supl. (Kuá Mat) |
Čj |
1.E |
(A06) |
suplování |
|
před 4. hodinou dohled B - přízemí a 1. patro |
||||||
1., 2., 5. hod Maturitní zkouška |
||||||
Švancarová Olga |
5.hod |
odpadá |
Nj |
1.A (Nj21) |
Studijní volno |
|
Teršová Renata |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Vacovská Alena |
1., 2., 5.- 8., 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Voráčová Jitka |
0.- 10. hod Maturitní zkouška |
|||||
Závorková Jana |
6.hod |
supl. (Soa Mat) |
D |
2.L |
(A22) |
suplování |
6.hod |
odpadá |
Ps_S |
8.L (PsS1)+ |
maturita |
||
před 6. hodinou dohled B - 2. a 3. patro |
||||||
2., 3., 5. hod Maturitní zkouška |
Zpracováno v systému Bakaláři