Pohár rozhlasu – atletická soutěž družstev

Kategorie III
Oblastní kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu pro mladší žactvo se konalo ve čtvrtek 16. května 2019 na plzeňském atletickém stadionu. Družstvo dívek GLP si v konkurenci 15 škol vybojovalo 4. místo. Všem závodnicím gratulujeme!

Kategorie IV
Oblastní kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu pro starší žactvo se konalo ve středu 15. května 2019 na plzeňském atletickém stadionu. Družstva dívek i chlapců GLP si vedla výborně a obě postoupila do krajského finále, dívky z 1. místa a chlapci z 2. místa. Všem závodníkům a závodnicím gratulujeme!

Krajské kolo
Krajské kolo se konalo ve středu 22. května opět v Plzni. Obě naše družstva bojovala ze všech sil o co nejlepší výsledky v každé disciplíně a to se odrazilo na výsledcích. Chlapci skončili těsně za medailí na 4. místě a dívky si vybojovaly 1. místo a tím i možnost postupu na republikové finále!