Seznamy učitelů a zaměstnanců školy

Uvedená telefonní čísla lze volat ve formě 377 183 xxx (xxx nahraďte konkrétním trojčíslím z rozsahu 310-329).

 

Učitelé a asistenti

Jméno E-mail Zkratka Výuka Kabinet Telefon
Mgr. Andziol Filip andziol@glp.cz An Ma, Fy, Inf, Pr A23 321
Burianová Eva burianova@glp.cz Bur Asistentka S02 377
Lic. Contreras Isabel contreras@glp.cz Coa ŠJ B15 315
Mgr. Česalová Eva cesalova@glp.cz Čeá Inf, Fy A23 321
Mgr. Čížková Marie cizkova@glp.cz Ciá Dě, VV B22 327
Mgr. Dominiková Lucie dominikova@glp.cz Doá ŠJ, AJ B22 327
Mgr. Dostalová Eliška dostalova@glp.cz Dsá TV, Ze A21 323
Mgr. Drobilová Hana drobilova@glp.cz Drá Fy, Ma A33 317
Erneker Nikola, DiS. erneker@glp.cz Erá HV B01 309
Mgr. Fajtová Eliška fajtova@glp.cz Faá ČJ, FJ, LiS A23 321
Lic. Gandoy Muñoz Laura gandoy@glp.cz Gaá ŠJ, Dě, Ze B25 325
Mgr. Gianino Sánchez Margarita gianino@glp.cz Giá ŠJ B25 325
PaedDr. Gubišová Zdeňka gubisova@glp.cz Guá AJ, TV B13 322
RNDr. Hasch František hasch@glp.cz Hs Bi  
Hauer Pavel hauer@glp.cz Ha Inf B22 327
Mgr. Havlová Jitka havlova@glp.cz Haá AJ B13 322
Mgr. Hellusová Renata hellusova@glp.cz Heá NJ, ČJ A23 321
Mgr. Hlinovská Johana hlinovska@glp.cz Hná Bi, Ze B15 315
Mgr. Hodaň Zbyšek hodan@glp.cz Ho B23 326
Mgr. Hodaňová Vladimíra hodanova@glp.cz Hoá D, ON, ZSV B23 326
Mgr. Janoušek Aleš janousek@glp.cz Ja ŠJ A13 
Mgr. Ježková Jana jezkova@glp.cz Jeá VV B22 327
Mgr. Kartáková Vladimíra kartakova@glp.cz Kaá AJ A31 318
Mgr. Kielbergerová Radomíra kielbergerova@glp.cz Kiá VV, ČJ B22 327
Bc. Kloudová Kristýna kloudova@glp.cz Klá Bi B06 319
Mgr. Kouba Čestmír kouba@glp.cz Kb Dě, Ze A21 323
Mgr. Krupa Štefan krupa@glp.cz Kp TV S07 320
PaedDr. Kubešová Naděžda kubesova@glp.cz Kuá Ma, Fy A33 317
Mgr. Kuták Vojtěch kutak@glp.cz Kt Bi, Ch B15 315
RNDr. Landsmanová Anežka landsmanova@glp.cz Laá Ch, Bi B06 319
Mgr. Le Van Adéla levan@glp.cz Leá AJ, NJ A31 318
Mgr. Maříková Dagmar marikova@glp.cz Maá NJ, RJ S01 307
PaedDr. Mašek Josef masek@glp.cz Ma Ma A01 316
Ing. Matějková Iva matejkova@glp.cz Mtá Ek, Fi  
Mgr. Mencl Lukáš mencl@glp.cz Me TV, Ch B06 319
Lic. Menéndez Marcos menendez@glp.cz Mn ŠJ, M, F, Ch B15 315
Mgr. Pašková Martina paskova@glp.cz Pšá ČJ, ON, ZSV B12 303
Bc. Pavelcová Petrová Zuzana pavelcova@glp.cz Ptá AJ A31 318
Mgr. Procházka Jakub prochazka@glp.cz Po Tv, Ze A21 323
Mgr. Rachová Jaroslava rachova@glp.cz Raá ŠJ, AJ A31 318
Mgr. Recmanová Jana recmanova@glp.cz Reá ŠJ, AJ B25 325
Lic. Rivera Sanjaime Juan rivera@glp.cz Ri ŠJ B25 325
Mgr. Sirotková Ivana sirotkova@glp.cz Siá Fy, Ma A33 317
Mgr. Slavíková Martina slavikova@glp.cz Ská AJ B13 322
Mgr. Sloupová Iva sloupova@glp.cz Slá Ma A14 328
Stoček František stocek@glp.cz St ČJ, KA B22 327
Mgr. Sudková Miriam, Ph.D. sudkova@glp.cz Suá HV B01 309
Mgr. Šafandová Eva safandova@glp.cz Šfá Fy, Ma A33 317
Mgr. Šašková Eva saskova@glp.cz Šaá AJ A14 314
Mgr. Šneberková Barbora sneberkova@glp.cz Šná TV B06 319
Mgr. Špačková Daniela spackova@glp.cz Špá AJ, ČJ B13 322
Mgr. Švancarová Olga svancarova@glp.cz Švá NJ, ČJ B23 326
PaedDr. Teršová Renata tersova@glp.cz Teá D, ČJ B23 326
Mgr. Vachovec Lukáš vachovec@glp.cz Va Inf A23 321
PaedDr. Voráčová Jitka voracova@glp.cz Vrá Ch, Ma B06 319
Mgr. Závorková Jana zavorkova@glp.cz Zvá ZSV, ON, Dě B23 326

 

Sekretariát školy

Jméno E-mail Funkce Místnost Telefon
Berka Miroslav ucetnictvi.kontrola@seznam.cz externí účetní
Ing. Hrušková Marcela hruskova@glp.cz ekonomka A11 313
Ježek Martina martina@glp.cz mzdová účetní A16 312

 

Provozní zaměstnanci školy

Jméno E-mail Funkce Místnost Telefon
Bastlová Libuše   vrátná S05 311
Hanzlík František franta@glp.cz správce sítě  
Kristínová Dana   uklízečka  
Kunešová Dana   uklízečka  
Šilhánková Kristýna   uklízečka  
Šilhánková Magdaléna   uklízečka  
Turková Václava   uklízečka  
Vaňková Ema   uklízečka  
Veselý Miroslav   školník S09 329
Zientková Iva   vrátná S05 311

 

Školní jídelna

Jméno E-mail Funkce Místnost Telefon
Černá Alena jidelna@glp.cz vedoucí školní jídelny S12 377 260 305
Germanová Lili   pomocná kuchařka  
Janušková Monika   pomocná kuchařka  
Lomická Eva   pomocná kuchařka  
Němcová Dana   pomocná kuchařka  
Šimnová Jolana   kuchařka  

Google Učebna
Učebna

Fotogalerie

uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk uk

 

Odkazy

Logo sboru
www.facebook.com/
peveckysborglp

SOČ Plzeňského kraje
Logo SOČ
www.glp.cz/socka

Matematická olympiáda
Plzeňského kraje

Stránky MO PK
www.glp.cz/mo

Krajský parlament dětí a mládeže PK
Stránky KPDM PK
parlament.radovanek.cz

Dotace na projekty
Zpíváme vám pro radost IX
Zpívání s radostí
Městský obvod Plzeň 4
umo4.plzen.eu

Charity

Diakonie - chcete být dobrovolníkem?
Diakonie
Externí odkaz www.diakoniezapad.cz

Člověk v tísni
regionální pobočka Plzeň
Člověk v tísni
Externí odkaz www.clovekvtisni.cz

Diecézní charita Plzeň
Charita
Externí odkaz www.dchp.cz

© 2024 Gymnázium Luďka Pika | webmaster@glp.cz | pdf Prohlášení o přístupnosti